رونمایی از سطل آشغال هوشمند

1,303

 یکی از محصولات جالبی که در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی ۲۰۱۷ رونمایی شد، دستگاهی برای هوشمند کردن سطل آشغال بود. به کمک این دستگاه کاربر می‌تواند مواد غذایی مورد نیاز خود را بخرد.

  این دستگاه هوشمند که GeniCan نام دارد، به بدنه سطل آشغال می‌چسبد و با استفاده از اسکنر بارکد و فناوری شناسایی صوت به کاربر کمک می‌کند تا با توجه به آنچه که دور می‌ریزد، فهرستی از مواد غذایی مورد نیاز خود تهیه کند.

این دستگاه قبل از آنکه ماده‌ای در سطل آشغال ریخته شود، به طور خودکار آن را اسکن می‌کند و آن را در اپلیکیشن خود در موبایل ثبت می‌کند.

اگر ماده‌ای که دور ریخته می‌شود بارکد نداشته باشد یا غیر قابل خوانش باشد، کافی است کاربر آن را جلوی اسکنر بگیرد و منتظر بماند. هنگامی که GeniCan از کاربر می‌پرسد: «شما چه چیزی دور می‌ریزید؟»کافی است او نام ماده را بگوید و به همین سادگی ماده مورد نظر به برنامه موبایل اضافه می‌شود.

از آن جالب‌تر آنکه نیازی نیست برای خرید مواد خوراکی مورد نیاز از خانه بیرون بروید. GeniCan می‌تواند باتوجه به مواردی که در فهرست شما قرار دارد، تحویل مواد خوراکی را به در منزل هماهنگ کند. همچنین هنگامی که سطل آشغال پر می‌شود، با ارسال پیامکی به کاربر خالی کردن سطل آشغال را به او یادآوری می‌کند.

سطل هوشمند

منبع: ana.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترل کننده‌های نوزاد

در ماه‌های آغازین تولد هر نوزاد، نوزاد به مراقبت‌های ۲۴ ساعته نیاز دارد و پدر و مادر باید …