عینک فیلم بردار

1,512

 

یکی از علایق متداول ما ثبت وقایع است که از طریق انواع دوربین‌ها یا موبایل‌ها انجام می‌گیرد. در این راستا اسنپ چت (snapchat) عینکی طراحی کرده است که نه تنها کارایی عینک آفتابی را دارد بلکه به ما قدرت گرفتن عکس و فیلم را می‌دهد. با استفاده از این ابزار دیگر برای فیلم برداری در حین تحرک و فعالیت نیازی به استفاده از دستان نیست. به صورت خودکار عکس‌ها در حافظه‌ی عینک جا می‌شوند و در انتها می‌توانید به راحتی آن‌ها را به گوشی و یا کامپیوتر خود منتقل کنید.

این عینک دارای دوربین‌های کوچکی‌ست که درگوشه‌های بالای عینک نصب شده‌اند. یک دکمه نیز بالای سمت چپ عینک قرار دارد که به وسیله‌ی آن می‌توان عکس و فیلم گرفت. با یک بار زدن دکمه عینک قادر است بصورت خودکار ۱۰ ثانیه فیلم بگیرد و با هر بار زدن دکمه ۱۰ ثانیه به زمان آن اضافه می‌شود که فقط تا ۳۰ ثانیه می‌توان آن را افزایش داد.

از عینک اسنپ چت می‌توان به راحتی به عنوان یک دوربین مستقل استفاده کرد چون می تواند تا ۱۰ ویدئو را در خود نگه دارد تا زمانی که ما به کامپیوتر یا موبایل دسترسی پیدا کنیم. با استفاده از نرم‌افزار اندروید آن فقط از طریق اینترنت و با نرم‌افزار iOS  آن هم از طریق بولوتوث هم اینترنت می‌توان عکس‌ها را جابه‌جا کرد. از طرفی برای پخش فیلم و عکس‌ها باید از برنامهsnapchat  استفاده کرد.

منابع:

http://gadgetsandwearables.com/2018/04/27/snap-spectacles-2/

https://www.spectacles.com       

https://www.wired.com/story/the-future-of-snapchat-looks-a-lot-like-magic-leap

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترل کننده‌های نوزاد

در ماه‌های آغازین تولد هر نوزاد، نوزاد به مراقبت‌های ۲۴ ساعته نیاز دارد و پدر و مادر باید …