دستگاه تصویه کننده هوا

1,486

آلودگی هوا یکی از مسائلی‌ست که روزانه اکثریت مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. وسایل نقلیه، قطارها، کارخانجات صنعتی و… ذرات مضری در هوا تولید می‌کنند. تخمین زده شده است که سالانه ۲ میلیون نفر در دنیا از آلودگی هوا می‌میرند و این آلودگی‌ها از طریق چشم، بینی و دهان وارد بدن می‌شوند.
بسیاری از مردم گمان می‌کنند فقط هوای بیرونی آلوده است، غافل از اینکه هوای درون منازل و شرکت‌ها پنج برابر آلوده‌تر از هوای بیرون است. آشپزی، نظافت، نقاشی و حتی وسایل منزل از خود ذراتی را آزاد می‌کنند که باعث آلوده شدن هوای داخلی می‌شوند و نیاز به تصفیه را افزایش می‌دهند.

Wynd دستگاه تصفیه کننده هواست که با تولید حباب‌های هوای تمیز، خاک، آلرژی، دود و دیگر ذرات معلق مضر را از بین می‌برد. این دستگاه کوچک دارای ارتفاع حدود ۱۷cm و پهنای ۷٫۱cm (اندازه یک بطری آب معدنی) و به راحتی قابل حمل است. Wynd را می‌توان در سفر و محیط کار نیز استفاده کرد و بهترین انتخاب برای فضای بسته است. این دستگاه فیلتری قابل تعویض دارد که تقریبا هر سه ماه یکبار باید تعویض شود.


طرز کار دستگاه اینطور است که هوا را از دیواره اطرافش به داخل کشیده و از قسمت بالایی هوای تمیز (۸لیتر هوا در هر ثانیه) را خارج می‌کند. شدت هوای خارجی دستگاه قابل تنظیم است و از طریق چرخاندن گردونه بالایی (به راست افزایش و به چپ کاهش) بین درجه ۱ تا ۱۰۰ تغییر می‌کند. این وسیله بی‌صداست و می‌تواند شب‌ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

بر روی بدنه‌ی Wynd فقط دو دکمه قرار دارد یکی برای روشن خاموش کردن و دیگری تنظیمات. این تصفیه کننده می‌تواند به موبایل نیز متصل شود و از طریق اینترنت با بیش از ۱۰۰۰۰ ایستگاه کیفیت هوا در دنیا تبادل اطالعات کند و به روز رسانی شود. همچنین می توانیم بر اساس نوع نیاز میزان کیفیت هوا را در دستگاه تنظیم کنیم.
در کل Wynd نسبت به رقبای خود آسان‌ترین و کاربردی‌ترین وسیله شناخته شده برای تصفیه هوا در فضاهای کوچک و بسته است.

منابع:

http://gadgetsandwearables.com/s=wynd

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترل کننده‌های نوزاد

در ماه‌های آغازین تولد هر نوزاد، نوزاد به مراقبت‌های ۲۴ ساعته نیاز دارد و پدر و مادر باید …